Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Yangın kapısı emniyet kilidi; Binaların kentsel dönüşüme girmesiyle beraber bütün çelik kapılar değişti ve yeni daha emniyetli kapılar haline döndü; ama avrupa standartları için bütün dairelerde yangın kapısı mevcut olmak zorunda ve bu kapılara emniyeti neredeyse 0 olan push bar diye tabir ettiğimiz kilitler vardır. Bu kilitler sadece ufak bir dil kısmı mevcuttur ve kapının tam ortasındadır ; Bunu bilen hırsızlar ve kötü niyetli kişiler kapının dış kısmından ufak bir tornavida yardımıyla 15 – 20 saniye gibi kısa bir sürede kapınızı açmaktadır.

Yangın kapısı emniyet kilidi sistemleri ile şimdi yangın kapılarınız daha da güvenli bir hale getiriyoruz. Bizleri 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz. Yangın çıkış kapıları için yaptığımız tüm önlemler güvenlik aşamasından %80 üzerinden değerlendirilmektedir. Sizler önlem konusunda bütçenize bir bölüm ayırarak kendinizi ve evinizi sağlama alınız. Asla fazla para verdim düşüncesine kapılmayın çünkü hırsızlar göz karadır ve hiç affetmezler bunlara nazaran kendinizi de evinizde riske atmayın. Yangın kapısı emniyet kilidi taktırın.

Yangın kapılarınıza emniyet kilidini kesinlikle taktırın. Hırsızlar yeni hedef olarak belirledikleri bu kapılardan kolaylıkla evinize sızabilir. Biran önce güvenliğinizi sağlayın ve hırsıza DUR deyin.

After this process will permit it to be substantially simpler to compose a piece which makes sense. The composing procedure is composed of chain of measures. These measures can help you create a well- considered and nicely – essay writers item. That is merely the process for thinking and inventing precisely what you’d compose.

Actually, you may end up spending additional time creating than you did the previous time you had been in school. The term publish can indicate various things, according to the form of work produced and furthermore the cause of composing it in the initial location. Students must make a last duplicate of the function, in the appropriate format. Make composing an ordinary part of your evening.

YANGIN KAPISI EMNİYET KİLİDİ

Ayrıca bildiğiniz gibi yangın merdiveni boşluğu kimsenin kullanmadığı kimsenin geçmediği yerlerdir bu şekilde burada rahatlıkla kapınızı açabilir. Çilingir 724 firması olarak sizin yangın kapınızı güncel bir çelik kapı emniyetine dönüştürüyoruz. Bunu kapınızın ayna kısmından emniyet kilidinin girebileceği kadar bir yuva açılır ve kilit bu kısma gömülür ve barel kısmı kapının dışından asla görülmez bu şekilde kapınız emniyete alınmış olur. Yaptığımız bir kaç kapı örneğini sizlere resimlerle göstermek isterim. Yangın kapısı emniyet kilidi sistemlerini kapınıza taktırmakla en iyisini yapmaktasınız.

Yangın kapısı kilitleri fabrika çıkışlı olarak basit ve pratik olarak üretilmiştir. Bizler de bu kilitleme sistemini daha iyi hale getirmek için pratik ve güçlü çözümler ürettik. Çilingir 724 firması olarak güçlü ve dinamik bir ekip çalışmasının ardından güzel ve elde edilebilir proje hazırladık bu projenin adı yangın kapısı emniyet kilidi olarak tanımlandı ve hizmete sunuldu İstanbul Anadolu yakasında bir çok semtte bu kilitleme işlemini itina ile tamamladık. Sizlerde kapılarınızı güvence altına almak isterseniz hemen çilingir 724 firmamızı 0530 701 06 30 numaralı cepten arayarak iletişime geçebilir detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hırsızlık olayları ile karşı karşıya kalmamak için bizi arayın.

Yangın kapısı emniyet kilidi ile kapılarınız ciddi anlamda güçlendirilmektedir. Bizler bu işi en iyi şekilde tamamlamaktayız. Çilingir 724 olarak kapınızı emniyet seviyesinin en üst sıralarına taşımaktayız. Bizler ürünlerimizin ve işçiliğimizin garantisini vermekteyiz. Sizler ne kadar çok önlem alırsanız o kadar güvendesiniz demektir. Yangın Kapısı emniyet kilidi montaj servisimiz Anadolu ve Avrupa yakası olmak şartı ile sizlere her daim hizmet vermektedir. Kale kilit yetkisi altında tüm kale ürünler 5 yıl garanti kapsamındadır. Sizlerde şimdi önleminizi almak ve güvenliğinizi arttırmak istiyorsanız firmamızın iletişim bölümünden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Bizler çilingir 724 firması olarak daima halkımıza kaliteli hizmetler sunmaktayız. Burada sizlere anlatmak istediğimiz kapılarınızın güvenlik açığını bulmak ve o açığı kapatmak. Sizler de yangın kapınızın güvenlik açığı olduğunu düşünüyorsanız firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve işlem yaptırabilirsiniz. Asla yüksek fiyat ve kalitesiz ürün kullanma gibi durum söz konusu değildir. Çünkü bizler çilingir 724 firması olarak uygun ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Çilingir 724 servisi şimdi tüm ürünlerinde kampanya başlatarak fiyatlarda makul bir indirim yapmaktadır. Hırsızlık olaylarının önüne geçmek için sizlerde önlemlerinizi alarak daha da güvenli olarak evinizde oturabilirsiniz. Yangın kapılarına kilit montajı ardından alarm montajı da yapmaktayız. Bu sayede güvenlik seviyesi 2 katına çıkmaktadır. Desi alarm güvencesi ile kapılarınızı daha fazla korumaya alalım. Önlem almak sizin için her zaman artı bir avantajdır. Bazı müşterilerimiz ne kadar pahalı daha uygun bir işlem yaptırır dese bile muhakkak firmamıza geri dönüş sağlamaktadırlar. Emniyet gerçekten önemlidir.

Daha detaylı bilgi ve randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

İŞ TEL  :       0216 361 42 42

CEP TEL :   0530 701 06 30

İŞ TEL :       0216 372 48 29

CEP TEL :    0532 547 63 15

Adres :Eminalipaşa cad. Kurudere sok. No: 11 Suadiye İstanbul.

Kilit Kilit’çiye Taktırılır 

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Montajımız Mevcuttur.

LÜTFEN ÜST KISIMDAKİ VİDEOMUZU İZLEYİNİZ

Yangın Kapısı Emniyet Kilidi

Bunları da sevebilirsiniz