Suadiye Çilingir – Profesyonel Servis

7/24 Hizmetinizdeyiz.

0530 701 06 30

0216 372 48 29

Adem Usta Suadiye Çilingir

Adres : Eminalipaşa caddesi Kurudere sokak no: 11 Suadiye – Kadıköy – İstanbul  (Suadiye Hacı mustafa tarman lisesi 20 mt altı – Mehmet karamancı ilk ögretim okulu yanı )

1987 yılından bu güne aynı adreste hizmet vermekteyiz.

Not : Suadiye Çilingir Hizmeti 24 saat devam etmektedir.

Suadiye Çilingir Anahtar yapımı ve Kilit satın almak için sabah 09:00 Akşam 20:00’a Kadar açıktır.

Suadiye Çilingir 1987 yılında kurulmuştur ve o gün bugün aynı adreste ve aynı kadrosuyla hizmet vermektedir. 35 yıllık çilingir tecrübesi olan sadık usta ve 17 yıllık çilingir tecrübesi olan adem usta tarafından işletilen firma Kale kilit , multlock kilit ve point kilit yetkili satışını ve servisini yapmaktadır ayrıca Desi alarm ve parmak izli kilit sistemleri satış servisini yapmaktadır. Multi Alarm Sistemi montaj ve kurulumunuda yapan Suadiye Çilingir 7 gün 24 Saat Nöbetçi Çilingir olarak sizlere hizmet vermektedir. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Suadiye çilingir ayrıca sizlere güvenlik sistemleri sunmaktadır. Hırsız girmiş kapılarınızı tamir edebilir extra önlemler alabiliriz. Kapı koruma demiri kırılmaz delinmez bareller ayrıca Suadiye desi alarm sistemi yetkili bayisiyiz. Desi parmak izli kilit yetkili baysi ve servisi olarak Suadiye Çilingir Siz değerli Suadiye halkına Nöbetçi Çilingir olarak hizmet vermekteyiz.


Suadiye Çilingir Servisi  Hizmetlerimiz;

Ev Kapısı Açma – Suadiye Çilingir

Çelik Kapı Açma  – Suadiye Çilingir

Kale Kapı Açma – Suadiye Çilingir

Suadiye Nöbetçi Çilingir

24 Saat Çilingir Suadiye

Kale Kilit Suadiye

Kale Kapı Kilit Değişimi – Suadiye Çilingir

İmmobilizer Anahtar Çoğaltma Kopyalama – Suadiye Çilingir

Garaj ve Kepenk Kumandası Çoğaltma – Suadiye Çilingir

Multlock Kilit -Suadiye Çilingir

Kale Kilit  – Suadiye Çilingir

Yale Kilit – Suadiye Çilingir

Atra Kilit – Suadiye Çilingir

Elektronik Kasa Çilingir

Çelik Kasa Açma

Çelik Kasa Kilit  Değiştirme

Oto Çilingir-Kapı açma-İmmobilizer

Hidrolik Kapı Yay Tamir ve Değişim- Suadiye Çilingir

Desi Alarm – Ev,ofis,dükkan güvenlik sistemleri

Pencere Koruma – PVC ve Ahşap Pencereler- Suadiye Çilingir

Master Sistem – MasterKey – Anahtar Yetkilendirme- Suadiye Çilingir

Garaj Bariyer Oto Kumanda Tamir ve Değişim- Suadiye Çilingir

Desi Parmak izli kilit – Suadiye Çilingir

Suadiye Çilingir Servisi olarak siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve etkili hizmeti amaç edindik.Anahtar ve Kilit sistemlerinde başınıza gelebilecek her türlü soruna etkili çözümler getiriyoruz.Kapıda kaldım diye üzülmeyin hemen bizi arayın.

Suadiye Çilingir hizmetimiz mobil servis aracımızla en kısa sürede yanınızda olacaktır.Kapınızın kilidi bozulduğunda,anahtarınız kapıyı açmadığında,evinize hırsız girdiğinde,çelik kasanızı açamadığınız da veya aracınızın anahtarı bozulduğunda bizi arayabilir,servis talep edebilirsiniz.

Not: Suadiye Çilingir için mobil servisimizin size ulaşmasını bekleyeceğiniz süre sadece 10 Dakida’dır. Şaşkınbakkal , Bağdat caddedesi ve emninalipaşa , kozyatağı, erenköy bölgelerine motorlu servis araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Suadiye İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yer alan bir semttir. İstanbul’un caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunur ve sahili vardır. 1905 yılında yapılan tarihi Suadiye Camii ve Feride Geçitini kapsar. Adını Suad Hanım adına yaptırılan Suadiye Camii’nden alır.Ayrıca Kadıköy semti Osmanlı döneminde köy olarak kurulan ve İstanbul merkezine uzak bir köy olarak kabul edilmekteydi. Kadıköy’de halen eski köylü ailelerin bir kısmı ikamet etmektedir. İstanbul’un diğer bölgelerine göre en az göç alan yerlerden biridir.

Sizde Suadiye’de ikamet ediyor ve bu konular ile ilgili servis arıyorsanız size çilingir hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.Yılların bilgi birikimini sizinle paylaşmak istiyoruz.İşini bilen ve güler yüzlü servis elemanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz anda iletişim ve hizmete açık şekilde sizlerin taleplerini beklemektedirler.Size ulaşmasını istediğiniz servisi için lütfen adresinizi açık adres şeklinde yani posta adresiniz ile aynı bilgileri bildiriniz. Suadiye Çilingir Mobil araçlarımızda ki navigasyon cihazları ancak bu şekilde doğru bilgiyi verebilmektedir.Servisin gelmesini gereğinden fazla beklemek istemiyorsanız bu noktaya dikkat etmenizde fayda var.Bizi tercih etiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Suadiye Çilingir servisimizi günün her saatinde arayabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.Çilingir hizmetlerimiz kapı alarm güvenliği ve kapı güvenlik ekipmanlarını da kapsamaktadır.Kapınızı güçlendirmek isterseniz size yardımcı olabiliriz.Kapınızın güvenlik açısından ne kadar sağlam olduğunu birde bize sorun.Kendi güvenliğinize harcayacağınız miktarın ileride sizi büyük meblağlardan kurtaracağını sakın unutmayın. Suadiye çilingir servisi ile kapınız daha güvenli olsun.

Kale çelik kapı için bizden servis almanız mümkündür.Kale kilit bayi olarak size kilit ve anahtarlarınız için hizmet vermekteyiz.Kale kapı çeşitlerinin hepsine servis vermekteyiz.

Suadiye Çilingir Servisi Referanslarımız;

Aydın Market- Suadiye Çilingir

Yapı Kredi Suadiye Şubesi

Suadiye Marmaris Büfe

Suadiye Hisar Halı

Suadiye Uğurkan Kuaför

Suadiye Michelin

Suadiye Kurudere sokak

Suadiye Lisesi yakını

Suadiye Mehmet karamancı okulu

Suadiye minibüs yolu

Suadiye Bagdat caddesi Çilingir Servisi

Suadiye Çilingir servisinde uygun fiyatlar sizleri bekliyor. Fırsatlarımızdan yararlanmak için acele edin.Komşusunu getiren müşterilerimiz kazanıyor.Komşunuza referans olduğunuzda Suadiye Çilingir servisi size %10 komisyon veriyor.Anahtar veya kapı alarmlarından herhangi birini yaptıracak komşunuza bizi referans gösterdiğinizde servis bedelinin %10’u sizindir.Peki bu hizmet nasıl işliyor.Size vereceğimiz müşteri numaranızla komşunuz için servis talebinde bulunmanız halinde bu fırsattan faydalanabiliyorsunuz. Suadiye da belirli sayıda çilingir servis bölgesine üyelik verilecektir.Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız bizi takip edin,veya çilingir işleriniz için bizi arayın.Yenilikler devam edecektir.

Suadiye Çilingir dünya lideri markaları tercih ediyor. Suadiye Çilingir ile tüm servislerimizde müşterilerimizin memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır.Yılların çalışması ve bize kattıkları ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayretimiz,yaptıklarımız yapacaklarımızın aynası olmuştur.

Yenilikçi hizmet anlayışımız,gelişen dünyada daha da görünür olma hedefimiz sizlerin istekleri doğrultusunda,gündelik yaşamı kolaylaştıran,güvenlik ve kullanımı kolay sistemleri araştırıyor ve geliştiriyoruz.Kapınızı kilitlediğiniz de gözünüz arkada kalmasın diye çözümler sunuyoruz.Yaşam alanlarınızı daha rahat bir hale getirmek için çalışıyoruz.Biz sizi düşünüyoruz.Bir evin girişi,kapılarınıza yenilikler getiriyoruz.

Suadiye Çilingir Servis Hizmetleri.