Keso Master Key

Masterkey Anahtar Sistemi Keso

    Kısaca anahtar yetki sistemidir. KESO Masterkey sistem ile anahtarlarınızı yetkilendirin. Bütün barellerinizi (kilit göbeği) mevcut anahtarınızın dışında, yeni bir anahtar oluşturarak açmanızı sağlayalım. Ortak kullanım alanlarınızı açan kapılarınızı ayrıca yetkilendirelim. (ofis, depo , site , ev vb.)
İSTEMEDİĞİNİZ YERE KİMSE GİRMESİN !
Teknik Olarak KESO Masterkey Sistem: Birden fazla barelin birbirlerini açamayıp, mevcut anahtarların dışında yeni bir anahtar oluşturup bütün barelleri açmasına yetki verilmesidir. Sistemde her barelin kendine ait bir şifresi olup birbirlerini açamamaktadırlar, bunun dışında ortak açılması gereken yerler var ise ve/veya mevcut anahtarların kendi barellerinin dışında farklı yerleri de açması isteniyor ise , ayrıca yetki verilebilir.
KESO proje mühendisleri, garantili, güvenilir bir şekilde, müşterinin talepleri doğrultusunda, projeyi hazırlamak için sizinledir.
Faydaları:
1- Fazla anahtar taşıma derdinden kurtulursunuz.
2- Yetki alanlarını siz belirlersiniz.
3- Kimin nereye yetkili olduğunu takip edersiniz.
4- Anahtarınız, patentli, izinsiz kopyalanamaz, olduğundan, içiniz her zaman rahat olur. Kullanım alanları:
Mağazalar, Fabrikalar, Okullar, Yurtlar, Hastaneler, Banka şubeleri ve merkez binaları, İş merkezleri, Askeri alanlar Binalar, Siteler ve çok anahtar kullanıp bu dertten kurtulmak istenilen yerler.
KESO Masterkey sistem Özellikleri:
KESO Masterkey Sistem Bareli, 3 taraftan 30 adet çelik şifre pimleri ile şifrelenmiştir.
KESO Masterkey Sistem Bareli, master pim kullanılmadan masterlanmıştır. Bu da master pim aşınmasını ve kombinasyon benzerliğinden dolayı oluşabilecek birbirini açma riskini ortadan kaldırmıştır.
KESO Masterkey Sistem Bareli, Omega sistemdir. Omega sistem; anahtarın kopyalanmasını engelleyen, anahtarda ve barelin iç yapısında oluşturulan omega pim sistemidir.
KESO Masterkey Sistem Anahtarı, Master sistem bir yetki sistemi olduğundan, anahtarının izinsiz kopyalanamaz olması gerekmektedir,
KESO Omega , patentli anahtar ve omega sistemiyle size bu güveni vermektedir.

Masterkey Anahtar Sistemi – Keso

Bunları da sevebilirsiniz