Keso Barel - Çilingir 724

KESO 

KESO ürün sahasının dünya çapında başarısının nedeni , şirketin her zaman, karşılamaya çabaladığı yüksek kalitedeki talepleri ve müşteri memnuyetinin kökleri var.

Bu başarının arkasında, bütün sistemlerin gelişmesini sağlayıp İsviçreye ait AR-GE bölümünün yüksek düzeyine e bütün sistemlerin modülerliğinde , geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan birimlerimize teşekkürler. Deneme ve test çalışmaları biten , mekatronik sistemler KESO ailesine dahil oldu.

RS 10   2000s ve ZIRHLI modeller

270 TL’den Başlayan Fiyatlarla

KESO Mekanik

Güvenlik, daha çok fırsatı ifade eder
KESO’nun kilitleme teknolojisi, güvenlik, elle tutulabilir olur. Çünkü KESO, fiyatları en iyi şekilde kullanmak için, güvenlik sistemlerinin sonsuz bir değişikliğini üretmeyi bütünleştiren etraflı sistemleri üretir.

KESO mekanik sistemin avantajları, malzemelerin kalitesini seçmesi için neredeyse sınırsız fırsat sunmasıdır. Bu kaliteli düzeyler, bir sistemin içinde herhangi bir yolda birleştirilebilir. Sistemleri kilitlemek böylece, daha zekice planlanabilir, daha yüksek güvenlik standartları, müşterinin talebine göre ayarlanabilir. Müşteri nasıl istiyorsa , o şekilde bir barel tasarlanabilir. Böylece bir barelin fiyatı , müşterinin isteğine göre ayarlanmış olur.
KESO
Keso Anahtar ve Barel Yapısı - Çilingir 724

Omega Modüler Sistem Dizaynı.

Keso modüler sistem, ana gövdeye temel parçaları eklemek suretiyle herhangi bir ortak uzunluğa birleştirilebilir. Önceden keşfedilemediği veya beklenmedik şekilde değiştirilen bir barel , istenilen ebata kadar uzatılabilir. Bu sistem standart bir kapı ebatından , standart dışı özel çelik kapılara bile uygulanabilir. Standart bir barel 70mm olduğu düşünülürse, KESO bareli, 70mm den 120 mm ve 130mm, 140mm ……… ve dilediğiniz kadar uzatabilirisiniz.
Keso Omega Anahtar-Barel Sistemi-Çilingir 724
Omega sistemin özelliği, anahtarın uç kısmındaki hassas omega pim ve şifre tüpündeki karşılığı sayesinde anahtarın kopyalanması mekanik olarak zorlaştırılmıştır.KESO omega anahtarı, uygun mekanizma ile anahtar güvenlik teknolojisini barel ile bütünleştirdi. Anahtarın üst yan kenarlarından her ikisinde bu mekanizma oldukça, kopyalamaya karşı onun emniyeti devam edecektir.