Kapı Açma Çilingir Servisi

[heading style=”1″]7/24 Servis – 0530 701 06 30 [/heading]

Kapı Açma ile ilgili servis içeriğimiz;
Ev dış kapısı,ev oda kapısı,dükkan kapısı,mağaza kapısı,depo kapısı,ofis kapısı,araç kapısı farketmeksizin saydığımız tüm konularda kapı açma servisimiz mevcuttur.
Genel Kapı sorunlarını sıralamak istersek;
1.Dış kapılarda ki sorunlar:Çelik veya ahşap türünde ki kapıların problemleri genelde aynıdır.Bozulan kısımlar göbek kısmı veya anahtarın zamanla deforme olması ve göbek kısmında ki şifreleri bozmasıdır.Dış etkenler olarak göbek kırılır ve kapı özelliklerini kaybeder.
2.İç kısım oda kapıları:Kapının hızlı kapatılması,kilit mekanizmasında ki dil kısmının bozulmasına davetiye çıkarmaktadır.Bu durumda kapı anahtarı işlevini yapar gibi gözükse bile dil bozulduğundan kapı açılmaz.
3.Dükkan kapıları:Günde defalarca açılıp kapanan bu tür kapılarda kilit ve göbek kısmı gereğinden fazla deforme olabilir.Kontrolleri yapılmadığı takdirde kapı veya kilit açılmama durumları yaşanabilir.
4.Mağaza kapıları:Günümüzde mağazaların kapıları cam,aluminyum veya otomatik kapılardır.Arızaları çeşitlerine göre değişiklik gösterir.Cam kapılarda kapı menteşeleri çabuk deforme olurlar.Aluminyum kapılar da ki kilit kısmının materyalinden dolayı aç-kapa sonucu bozulmalar yaşanır.Otomatik kapılarda ise motor kısımlarında problemler olmaktadır.Saydığımız bu kapı çeşitleri periyodik bakımları yapılmalıdır.
5.Depo kapıları:Bu tarz kapılar normal ebatlardan daha büyüktürler.Kullanılan kilit veya menteşeler daha çok yüke maruz kalırlar.Kilitleri genelde tirajlı veya hidrolik sisteme sahiptir.Kontrolleri yapılmazsa çabuk bozulurlar ve sürekli kilit değişimine ihtiyaç duyarlar.
6.Ofis kapıları:dış ve iç kısım kapılarıyla aynı özelliktedir.Ancak bazı güvenlikli kapılarda tercih edilir.Bu çeşit kapılar zırhlı olarak adlandırılır.Çelik kasanın kapıya uyarlanmış halidir.Kilit mekanizması bozulmaktadır.
7.Araç kapıları:Araç kapılarının açılmamasının %90 nedeni anahtarın bozulması veya içeride kalması nedeniyle meydana gelmektedir.Anahtarınızın tuşları basmamaya başladığında,ışığı yansa da bir kaç sefer sonra algıladığında bilin ki bozulacaktır.Hemen tamir veya kopyalama yaptırmanızı öneririz.Yoksa İmmobilizer sistemlerde fiyatlar beklediğiniz gibi olmayacaktır.Bu sorunlar oto kumanda sistemine sahip arabalar için geçerlidir.
sizinde gördüğünüz gibi kapı açma servisimiz hemen her alanda hizmet vermektedir.Bu gibi sorunlar ile karışlaştığınız da 7/24 servisimiz sizin için hazır durumdadır.

[column size=”1-3″ last=”0″ style=”0″]Zırhlı Kapı[/column]

[column size=”1-3″ last=”0″ style=”0″]Araba Kapı ve anahtar Servisi[/column]

[column size=”1-3″ last=”1″ style=”0″]Depo Kapı Servisi[/column]

Detaylı bilgi için Tel: 0216 361 42 42