Kale Kilit - Kale Kilit Servisi

Kale Kilit – Kale Kilit Servisi- Kale Kilit Çeşitleri

Kale Kilit 7/24 → 0530 701 06 30 – 02163614242

Kale Kilit markası %100 Türk Malıdır.Ülkemizde en çok tercih edilen kilit markaları arasında yer almaktadır.Kale Kilit’i hemen her evdeki,her çeşit kapılarda görmek mümkündür.Kale Kilit 1953 yılından bu yana üretime devam etmektedir.

Kale Kilit Servisi Neleri Kapsar?
Kale Kilit Değişimi
Kale Kapı Açma
Kale Anahtar Çoğaltma
Kale Aksesuar Montajı
Kale Silindir Değişimi

Kale Kilit Ürünleri;
Kale Kilit Silindirler
Kale Kilit Silindirli Gömme Kilitler
Kale Kilit Gömme Emniyet Kilitleri
Kale Kilit Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
Kale Kilit Dıştan Takma Emniyet Kilitleri
Kale Kilit İç Kapı Gömme Kilitleri
Kale Kilit Özel Kilitler
Kale Kilit Çelik Kapı Kilitleri
Kale Kilit Aksesuarlar-Kapı Kolları
Kale Kilit Ürün Katalogları ve Broşürler

Kale Kilit – Yüksek Güvenlikli Silindir
Emniyet raporlarında, direk kapıdan girişle yapılan hırsızlık yöntemleri arasında, temini son
derece basit el aletleri ile silindirin zorlanarak kırılması ve bunun ardından kapının rahatlıkla
açılması sonucu olan hırsızlık yönteminin en yaygın yöntem olduğu ortaya konulmuştur. Kale, bu yöntemi zorlaştırmak için geliştirdiği en yeni silindiri olan Yüksek Güvenlikli Silindir ile müşteri güvenliğini en üst düzeye çıkartmaktadır.

Kale Yüksek Güvenlikli Silindir neden daha güvenlidir ?
Silindirin tabanına yerleştirilmiş “U” profildeki özel paslanmaz çelik takviye sayesinde,
zorlanması sonucunda en zayıf noktası olan orta kısmından kırılmasına karşı dirençlidir.
Her bir yarısında bulunan, 6’şar* adet normal şifre pimlerinin yanlarına yerleştirilmiş ilave
6’şar adet OBS (Otomatik Blokaj Sistemi) pimi sayesinde, maymuncuk kullanılarak veya özel yapım bir anahtar yardımıyla yapılan seri darbelerle, silindir mekanizmasını harekete geçirme yöntemlerine karşı kendini bloke eder,Gövdesinde ve tüpünde matkap ve benzeri aletlerle silindirin delinmesine karşı dirençli çelik pimler bulunmaktadır.
Kale Sistem Silindir modeliyle, orijinal plastik kafalı 3 adet anahtarla ve emniyet kartlı olarak satışa sunulmuştur. Euro profil tip silindir kullanılan her türdeki kullanıma uygundur.
*: 70 mm ve üzeri silindirler için geçerlidir.
Ürün kodu : 164 YGS SE

Kale Kilit 164KTB-Tuzaklı Barel
Kullanmakta olduğumuz silindirlerin ortak sorunu kırılabilir olmalarıdır.Hatalı montaj,yanlış silindir ölçüsü seçimi ve çelik rozet kullanılmaması durumlarında barelin uç kısmı kapının dışına taşmaktadır.Bu durumda hırsızlar piyasadan rahatlıkla temin edilebilecek basit aletler ile barelin zayıf noktası olan ortasından kırılana kadar zorlamaktadırlar.Barel bu zorlamaya dayanamayarak kırılır ve kilit işlevselliğini yitirir.Böylelikle kapı,saniyeler içerisinde rahatlıkla açılabilecek duruma gelir.
Tuzaklı Barel yukarıda ki gibi bir zorlama ile karşılaştığında barelin geri kalan kısmını korumak amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir.Barelin tuzaklı kısmı kopmuş olmasına rağmen yinede anahtarınızla kapınızı açmaya devam edebilirsiniz.
Tuzaklı Silindir,standart silindir ölçülerine uygundur.

Not: Servisimiz Sadece Kale Kilit değil tüm markaları kapsar,garantili ürünler için yetkili servislere müraacat ediniz.

Çilingir 724 olarak ilgili marka ürünlerini tercih ediyor ve öneriyoruz.Firmamız bağımsız olarak  her marka ve modelde anahtar ve kilitler için çilingir hizmeti vermektedir.Bugüne kadar ki yaptığımız işlerde,gittiğimiz servislerde ortalama %70 oranda Kale Kilit tercih edilmiştir.Tercih sebebi her bütçeye uygunluğu,ülkemizde tanınan ve bilinen marka olmasıdır.Bu markada anahtar ve kilit problemleriniz için bizi arayabilir,teknik servis talep edebilirsiniz.Mobil servisimiz en kısa sürede yanınızda olacaktır.İstanbul Anadolu yakasında hemen her noktaya servisimiz mevcuttur.Bekleme süresi trafik ve güzergah durumuna göre farklılık göstermektedir.Ücretlendirme yapılan işe ve kullanılan malzemeye göre belirlenir.Kullanılan malzemelerin garantisi ilgili firmaya aittir.Garanti kapsamı süresi içinde ürünlerde çıkabilecek arızalardan firmamız sorumlu değildir.Değişim için üretici firma ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.Firma olarak hizmet verdiğimiz kilit değişim,kapı açma,silindir(göbek) değişimi vb. kapsamaktadır.Yapılan işlerde mecbur durumlarda kapınızda ufak zedelenmeler olması muhtemeldir.Bu gibi durumlar en son tercih edilmekte ve onayınız alınmaktadır.Kullandığımız ürünler için,üçüncü şahısların zorlaması sonucu bozulan ürünlerden,firmanın sorumlu tutulamaz olduğunu belirtiriz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,iyi günler dileriz.

[menu name=”kale”]