İdealtepe Çilingir

İdealtepe Çilingir – Servis Profesyonel Hizmet

7/24 Hizmetinizdeyiz.

0530 701 06 30

0216 372 48 29

Serkan Usta idealtepe Çilingir

İdealtepe Çilingir Hizmetlerimiz;

Ev Kapısı Açma- İdealtepe Çilingir

Çelik Kapı Açma- İdealtepe Çilingir

Oda Kapısı Açma – İdealtepe Çilingir

Çelik Kapı Kilit Değiştirme – İdealtepe Çilingir

Kırılmaya Dayanıklı Barel – İdealtepe Çilingir

Oto Çilingir

Kale Kapı Açma – İdealtepe Çilingir

Kale Kapı Kilit Değişimi – İdealtepe Çilingir

DAF Kilit

Multlock Bayii

Keso Bayii

Kale Kilit Bayii

Yale Kilit Bayii

Atra Kilit Bayii

Desi alarm idealtepe

Parmak izli kilit idealtepe

İdealtepe Nöbetçi Çilingir

24 Saat Çilingir İdealtepe

İmmobilzer Anahtar idealtepe

Oto kumanda idealtepe Çilingir

Garaj ve kepenk kumandası İdealtepe

Hidrolik Kapı Yay Tamir ve Değişim – İdealtepe Çilingir

Atra Kilit- İdealtepe Çilingir

Desi Alarm – Ev,ofis,dükkan güvenlik sistemleri

Pencere Koruma – PVC ve Ahşap Pencereler

Master Sistem – MasterKey – Anahtar Yetkilendirme

Garaj Bariyer Oto Kumanda Tamir ve Değişim

Çelik Kasa Açma

Kasa Çilingir

Çelik Kasa Kilit Değiştirme

İdealtepe Çilingir 7/24 olarak siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve etkili hizmeti amaç edindik.Anahtar ve Kilit sistemlerinde başınıza gelebilecek her türlü soruna etkili çözümler getiriyoruz.Kapıda kaldım diye üzülmeyin hemen bizi arayın.İdealtepe Çilingir hizmetimiz mobil servis aracımızla en kısa sürede yanınızda olacaktır.Kapınızın kilidi bozulduğunda,anahtarınız kapıyı açmadığında,evinize hırsız girdiğinde,çelik kasanızı açamadığınızda veya aracınızın anahtarı bozulduğunda bizi arayabilir,servis talep edebilirsiniz. Çelik kasalarınızda oluşacak her türlü sorun için bizi arayabilirsiniz. Kasa çilingirlerimiz sabah 10:00 aksam 21:00  çalışmaktadır.

Not: İdealtepe semti için mobil servisimizin size ulaşmasını bekleyeceğiniz süre sadece 20 Dakida’dır.

İdealtepe Çilingir Servis Referanslarımız;

Sizde İdealtepe etrafında ikamet ediyor ve çilingir servisine ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizi arayın.İşini bilen güler yüzlü çalışanlarımız,talebinde bulunduğunuz servisin,sizin açınızdan en iyisini düşünerek,kaliteli ve güvenli malzemelerle çalışacaklar ve bütçenize uygun seçenekler sunacaklar. Kısa sürede yanınızda olabilmemiz için adresinizi açık bir şekilde yani posta adresiniz gibi eksiksiz vermenizde fayda var.Araçlarımızda bulunan navigasyon cihazı ile ancak açık adresler kolay bulunuyor.Yapılan işin süresi mevcut bulunan nedenlere göre değişiklik göstermektedir,yapılan işin kısa zamanda bitmesi için elemanlarımız ellerinden geleni yapacaklardır.Umarız hizmetimizden memnun kalırsınız.Çünkü sizi düşünüyoruz.Bizi tercih ettiğiniz içim şimdiden teşekkür ederiz. idealtepe en hızlı, güvenilir ve tecrübeli çilingiri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

İdealtepe Çilingir servisinde uygun fiyatlar sizleri bekliyor.Fırsatlarımızdan yararlanmak için acele edin.Komşusunu getiren müşterilerimiz kazanıyor.Komşunuza referans olduğunuzda İdealtepe Çilingir servisi size %10 komisyon veriyor.Anahtar veya kapı alarmlarından herhangi birini yaptıracak komşunuza bizi referans gösterdiğinizde servis bedelinin %10’u sizindir.Peki bu hizmet nasıl işliyor.Size vereceğimiz müşteri numaranızla komşunuz için servis talebinde bulunmanız halinde bu fırsattan faydalanabiliyorsunuz. İdealtepe de belirli sayıda çilingir servis bölgesine üyelik verilecektir.Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız bizi takip edin,veya çilingir işleriniz için bizi arayın.Yenilikler devam edecektir.

İdealtepe Çilingir Servisi dünya lideri markaları tercih ediyor.İdealtepe Çilingir Servisi ile tüm servislerimizde müşterilerimizin memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır.Yılların çalışması ve bize kattıkları ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayretimiz,yaptıklarımız yapacaklarımızın aynası olmuştur.

Yenilikçi hizmet anlayışımız,gelişen dünyada daha da görünür olma hedefimiz sizlerin istekleri doğrultusunda,gündelik yaşamı kolaylaştıran,güvenlik ve kullanımı kolay sistemleri araştırıyor ve geliştiriyoruz.Kapınızı kilitlediğinizde gözünüz arkada kalmasın diye çözümler sunuyoruz.Yaşam alanlarınızı daha rahat bir hale getirmek için çalışıyoruz.Biz sizi düşünüyoruz.Bir evin girişi,kapılarınıza yenilikler getiriyoruz.

İdealtepe Çilingir Servis Hizmetleri.