Desi alarm firmasının yeni ürünü olan alarmlı monoblok çelik kapı kilidi üretti. Bu sistem artık piyasadaki tüm çelik kapılara kolayca uygulanmaktadır. cilingir 724  firması olarak sizlere bu hizmeti uygun fiyatlara ve garantili bir şekilde sunmaktadır. Sistem şu şekilde işlemektedir.

Monoblok sistem kapınızdaki eski kilidi söküp yerine yeni alarmlı çelik kapı kilidini takıyoruz . Kapınızı 3 tür kilitlediğiniz zaman sistem otomatik bir şekilde devreye girmektedir. Anahtarla açtığınız zaman sistem devre dışı kalmaktadır. Eğer kapınıza bir darbe gelirde veya kapınız yan kısımdan levye yada Tornavida gibi sert cisimler kullanılarak açılırsa alarm sistemi devreye giriyor. 105 desibel yüksek ses şiddeti çıkarır bu şekilde hırsızlık kapı açılmadan önlenmiş olur sizde bu şekilde korunmuş olursunuz.

Desi alarmlı monoblok kilit klasik kalem pillerle çalışmaktadır bu şekilde pil bittiği zaman kendiniz bir tornavida yardımıyla kolayca değiştirebilirsiniz. Firmamızdan yardım alarak sizde kapınızı alarmlı hale getirebilirsiniz. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz . İletişim numaralarımız

0530 701 06 30

0216 361 42 42

Fiyat almak ve daha detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz..

0530 701 06 30

Desi Alarmlı Kilit (Monoblok)

Bunları da sevebilirsiniz