Desi Dak Alarmlı Kilit

Desi Dak Alarm sistemi ve kilit kancaları bir araya geldi Dak Alarmlı Kapı kilidi çelik ve ahşap kapılara uygun haldedir Monoblok kilit sistemi kullanılan kapılara direk adapte edilebilir,  ayrıca ahşap kapılara özel yeniden yer açılarak’ta montaj işlemi yapılabilir.

Dak alarmlı kilit sisteminin en büyük ve güzel özelliği kapınızı hırsız kırmadan daha ilk müdahale anında çalmaya başlamasıdır. Kilit kısmının iç bölümüne yerleştirilen darbe sensörü sayesinde 3 kademeli olarak hassas , orta ve kaba ayar yapabilirsiniz bu şekilde sizin ihtiyacınıza göre en uygun seviyeyi ayar yapmış olursunuz.Desi Dak kilit yetkili servisi olan Cilingir724 İstanbul anadolu ve avrupa yakasına 7 gün 24 saat servis vermektedir ve yaptığı kendi işlerine bu garantiyi kesintisiz hizmet felsefesiyle vermektedir.

 

Ürün Sipariş vermek ve Montaj Yaptırmak için Bizleri arayabilirsiniz Sizde Desi Dak kilit le kendinizi ve ailenizi güven altına alabilirsiniz. Desi Alarm Sistemleri

0530 701 06 30

0216 361 42 42

Binlerce lira verip alarm sistemi yaptırmaktansa çok daha ucuza evinizi koruma altına alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkürler..!

<a href=”http://www.arasam.net/mail/index.php” target=”_blank”title=”Site Ekle,Site Öner,Add URL”>Site Ekle</a>

 

Dak Alarmlı Kilit

Bunları da sevebilirsiniz