Bostancı Çilingir Servisi

Bostancı Çilingir – Profesyonel Servis

 

7/24 Hizmetinizdeyiz

Mobil: 0530 701 06 30
Tel: 02163614242

 

Bostancı Çilingir – Servis Hizmetlerimiz:

Ev Kapısı Açma – Bostancı Çilingir

Çelik Kapı Açma – Bostancı Çilingir

Kale Kapı Açma – Bostancı Çİlingir

Kale Kapı Kilit Değişimi – Bostancı Çilingir

Multlock Kilit – Bostancı Çilingir

Kale Kilit – Bostancı Çilingir

Keso Kilit – Bostancı Çilingir

Yale Kilit – Bostancı Çilingir

Atra Kilit – Bostancı Çilingir

Daf Kilit – Bostancı Çilingir

Desi Alarm

Hidrolik Kapı Yay Tamir ve Değişim

Atra Kilit – Bostancı Çilingir

Desi Alarm – Ev,ofis,dükkan güvenlik sistemleri

Pencere Koruma – PVC ve Ahşap Pencereler için Kilit

Master Sistem – MasterKey – Anahtar Yetkilendirme

Garaj Bariyer Oto Kumanda Tamir ve Değişim

Çelik Kasa Açma

Göster Geç Anahtar – Bostancı Çilingir

Çelik Kasa Kilit Değiştirme – Bostancı Çilingir

Oto Çilingir-Kapı açma-İmmobilizer

Bostancı Çilingir olarak siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve etkili hizmeti amaç edindik.Anahtar ve Kilit sistemlerinde başınıza gelebilecek her türlü soruna etkili çözümler getiriyoruz.Kapıda kaldım diye üzülmeyin hemen bizi arayın.Bostancı Çilingir hizmetimiz mobil servis aracımızla en kısa sürede yanınızda olacaktır.Kapınızın kilidi bozulduğunda,anahtarınız kapıyı açmadığında,evinize hırsız girdiğinde,çelik kasanızı açamadığınızda veya aracınızın anahtarı bozulduğunda bizi arayabilir,servis talep edebilirsiniz.

Not: Bostancı Çilingir için mobil servisimizin size ulaşmasını bekleyeceğiniz süre sadece 10 Dakida’dır.

Bostancı Çilingir Referanslarımız;

Ayşe Çavuş Sk.
Bostancı Sanayi Çilingir
Eminali Paşa Cd. Çilingir
Şemsettin Günaltay CdÇilingir
Bostancı Ptt
Bostancı Electro World
Bostancı Green Park Otel-Bostancı Çilingir
Tahsin Çoşkan Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi (Kapı Açma )
Polat Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Kapı Açma ve Kilit Değişimi)
Bostancı Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Barel Değişimi)
Yalı Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Kamera Sistemi)
İki İnci Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Kapı Sistemi)
Bostancı City Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Barel Değişimi)
Bostancı AVM – Bostancı Çilingir Servisi ( Kilit ve Topuz Kol)
Evsan İş Merkezi Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Kilit ve Barel Değişimi)
Bostancı Evleri Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi (Barel Değişimi )
Gümrükçüler Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Parmak İzi Okuyucu Kilit)
Oyak Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Kapı Açma)
Çatalpınar Sitesi – Bostancı Çilingir Servisi ( Kapı Açma ve Barel Değişimi)

Bostancı, İstanbul ilinin, Kadıköy ilçesine bağlı mahallesi. Sahilden yukarı doğru 2,5 kilometre uzanır. Batıda Suadiye ile, doğuda Maltepe ilçesine bağlı olan Altıntepe ile komşudur.

Ulaşım olarak merkezi noktalardan bir tanesidir. Deniz otobüsü ve vapur seferleri, her ekspresin durduğu Bostancı Tren İstasyonu ve Kadıköy-Kartal Metrosu Bostancı İstasyonu bulunmaktadır. 1930’lardan itibaren bu mahalleyi İETT’nin “4” adlı ring hattı Kadıköy’e bağlar. Taksim ve Kadıköy dolmuşlarının kalkış noktasıdır. Aynı şekilde Mecidiyeköy/Taksim ve Ümraniye otobüsleri de buradan kalkmaktadır.

Siz de Alt Bostancı,Üst Bostancı,Bostancı semtinde ikamet ediyor ve çilingir servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.Kapınızı açamadığınızda,anahtarınız kaybolduğunda,anahtarınız kapının arkasında kaldığında,kapıda kaldığınızda,anahtar kapı göbeğinin içinde kırıldığında,kapınız zorlandığında veya kilit değiştirmek isterseniz bizi arayın.İşini bilen ve güler yüzlü servis elemanlarımız sizin için güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye hazırlar.Bostancı Çilingir,hızlı ve etkili servisi ile en kısa sürede sizinle.Size daha kolay ve çabuk ulaşabilmemiz için adresinizi açık şekilde posta adresi olarak vermenizde fayda var,böylece size en doğru ve çabuk şekilde ulaşabiliriz.Kaliteli malzeme ve markalar ile size en iyi hizmeti verme inancındayız.Amacımız sizlere en iyisini sunmaktır.Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Bostancı Çilingir Servisi dünya lideri markaları tercih ediyor.Bostancı Çilingir Servisi ile tüm servislerimizde müşterilerimizin memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır.Yılların çalışması ve bize kattıkları ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayretimiz,yaptıklarımız yapacaklarımızın aynası olmuştur.

Yenilikçi hizmet anlayışımız,gelişen dünyada daha da görünür olma hedefimiz sizlerin istekleri doğrultusunda,gündelik yaşamı kolaylaştıran,güvenlik ve kullanımı kolay sistemleri araştırıyor ve geliştiriyoruz.Kapınızı kilitlediğinizde gözünüz arkada kalmasın diye çözümler sunuyoruz.Yaşam alanlarınızı daha rahat bir hale getirmek için çalışıyoruz.Biz sizi düşünüyoruz.Bir evin girişi,kapılarınıza yenilikler getiriyoruz.

Bostancı :
Bostancı da gezmek isterseniz,minibüs yolu veya sahil kenarında birçok alternatif sizleri bekliyor.Alışveriş,restoran,kafeterya işletmeleri,eğlence merkez gibi mekanlar mevcuttur.Bostancı tren istasyonun alt geçidi ve etrafında deniz ürünleri tercihi yapabilirsiniz.Kordon boyundan devam ederseniz Bağdat Caddesi’nin başlangıcı buradadır. Yürüyüşe açık kaldırımlar ile mağazalara göz gezdirebilirsiniz.Bostancı sahili spor için idealdir.Bisiklet,yürüyüş yolu mevcuttur.Ayrıca belediyenin tahsis ettiği egzersiz aletleri de bulunmaktadır.Denize karşı çay yudumlamak için güzel mekanlar bulunmaktadır.Bostancı Gösteri Merkezi’nde ünlü sanatçıların konserlerini dinleyebilir,performanslarını izleyebilir ya da Bostancı Lunapark’da stres atabilirsiniz.Semt sınırları içinde bulunan başlıca bilinen mekanlar:Kahve Dünyası,Benzin Cafe,Dunkin Donuts,Komşu Fırın,Marmaris Büfe,Safranbolu Lokumcusu,Konya Etli Ekmek.Ayrıca kurumsal olarak Bostancı Ptt,Noter,Bostancı İSMEK eğitim kursu bu semtte mevcuttur.Garanti,İNG Bank,Türkiye İş Bankası,Ziraat Bankası,Vakıfbank,Akbank gibi hemen hemen her bankanın şube ve bankamatik gişeleri vardır.

Bostancı Çilingir Servis Hizmetleri.