Ataşehir Çilingir Servisi

Ataşehir Çilingir – Profesyonel Servis

Ataşehir Çilingir – 7/24 Hizmetinizdeyiz

Mobil: 05307010630
    Tel: 02163614242
[column size=”1-3″ last=”0″ style=”2″]Ataşehir My World Çilingir Servisi[/column]

[column size=”1-3″ last=”0″ style=”2″]Ataşehir Kentplus Çilingir Servisi[/column]

[column size=”1-3″ last=”1″ style=”2″]Ataşehir Stargate Çilingir Servisi[/column]

Ataşehir Çilingir – Servisi ve Hizmetlerimiz;

Ev Kapısı Açma – Ataşehir Çilingir

Çelik Kapı Açma – Ataşehir Çilingir

Oda Kapısı Açma – Ataşehir Çilingir

Çelik Kapı Kilit Değiştirme – Ataşehir Çilingir

Kırılmaya Dayanıklı Barel – Ataşehir Çilingir

Ev- Oto – Kasa Çilingir

Kale Kapı Açma – Ataşehir Çilingir

Kale Kapı Kilit Değişimi – Ataşehir Çilingir

DAF Kilit – Ataşehir Çilingir

Multlock Bayii – Ataşehir Çilingir

Keso Bayii – Ataşehir Çilingir

Kale Kilit Bayii – Ataşehir Çilingir

Yale Kilit Bayii – Ataşehir Çilingir

Atra Kilit Bayii – Ataşehir Çilingir

Hidrolik Kapı Yay Tamir ve Değişim

Desi Alarm – Ev,ofis,dükkan güvenlik sistemleri

Pencere Koruma – PVC ve Ahşap Pencereler

Master Sistem – MasterKey – Anahtar Yetkilendirme

Garaj Bariyer Oto Kumanda Tamir ve Değişim

Çelik Kasa Açma – Ataşehir Çilingir

Çelik Kasa Kilit Değiştirme – Ataşehir Çilingir

Ataşehir Çilingir olarak siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve etkili hizmeti amaç edindik.Anahtar ve Kilit sistemlerinde başınıza gelebilecek her türlü soruna etkili çözümler getiriyoruz.Kapıda kaldım diye üzülmeyin hemen bizi arayın.Ataşehir Çilingir hizmetimiz mobil servis aracımızla en kısa sürede yanınızda olacaktır.Kapınızın kilidi bozulduğunda,anahtarınız kapıyı açmadığında,evinize hırsız girdiğinde,çelik kasanızı açamadığınızda veya aracınızın anahtarı bozulduğunda bizi arayabilir,servis talep edebilirsiniz.

Not: Ataşehir için mobil servisimizin size ulaşmasını bekleyeceğiniz süre sadece 20 Dakida’dır.

Ataşehir Çilingir Servis Referanslarımız;

Garenti Sitesi –  (Kilit ve Barel Değişimi )
Sinpaş Koru Konutları (Kapı Açma)
Umut Sitesi –  ( Kapı açma)
Hisarkent Sitesi –  (Barel Değişimi )
Örnek Sitesi –  ( Akıllı Kapı Sistemleri)
Stargate Sitesi –  ( Kilit Değişimi)- Ataşehir Çilingir
Trio Sitesi –  ( Kapı Açma ve Kilit Değişimi)- Ataşehir Çilingir
Zümrüt Evler Sitesi –  (Kapı Açma )- Ataşehir Çilingir
Turkuaz Sitesi –  (Barel Değişimi )- Ataşehir Çilingir
Yonca Sitesi – ( Parmak İzi Okuyucu Kilit)- Ataşehir Çilingir
Ata Plaza Sitesi – ( Oto Çilingir )- Ataşehir Çilingir
Yeşim Sitesi – ( Kapı açma)- Ataşehir Çilingir
Gardenya Sitesi –  ( Kapı Açma)- Ataşehir Çilingir
Uğurkent Sitesi – ( Kapı açma ve Barel Değişimi)- Ataşehir Çilingir
Pınar Sitesi –  ( İmmobilizer Kumanda Kopyalama)- Ataşehir Çilingir
Türk-İş Sitesi – (Kapı Açma )- Ataşehir Çilingir
Acarlar Sitesi – ( Kilit Değişimi)- Ataşehir Çilingir
Yeşil Anadolu Sitesi –  ( Parmak İzi Okuyucu Kilit)- Ataşehir Çilingir
Manolya Sitesi –  ( Barel Değişimi) – Ataşehir Çilingir

Sizde Yeni Ataşehir,Eski Ataşehir,Batı Ataşehir,Ataşehir de ikamet ediyor ve bu konular ile ilgili servis arıyorsanız size çilingir hizmetlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.Yılların bilgi birikimini sizinle paylaşmak istiyoruz.İşini bilen ve güler yüzlü servis elemanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz anda iletişim ve hizmete açık şekilde sizlerin taleplerini beklemektedirler.Size ulaşmasını istediğiniz servisi için lütfen adresinizi açık adres şeklinde yani posta adresiniz ile aynı bilgileri bildiriniz.Ataşehir Çilingir Mobil araçlarımızda ki navigasyon cihazları ancak bu şekilde doğru bilgiyi verebilmektedir.Servisin gelmesini gereğinden fazla beklemek istemiyorsanız bu noktaya dikkat etmenizde fayda var.Bizi tercih etiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Ataşehir Çilingir Servisi dünya lideri markaları tercih ediyor.Ataşehir Çilingir Servisi ile tüm servislerimizde müşterilerimizin memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır.Yılların çalışması ve bize kattıkları ile sizlere en iyi hizmeti sunma gayretimiz,yaptıklarımız yapacaklarımızın aynası olmuştur.

Yenilikçi hizmet anlayışımız,gelişen dünyada daha da görünür olma hedefimiz sizlerin istekleri doğrultusunda,gündelik yaşamı kolaylaştıran,güvenlik ve kullanımı kolay sistemleri araştırıyor ve geliştiriyoruz.Kapınızı kilitlediğinizde gözünüz arkada kalmasın diye çözümler sunuyoruz.Yaşam alanlarınızı daha rahat bir hale getirmek için çalışıyoruz.Biz sizi düşünüyoruz.Bir evin girişi,kapılarınıza yenilikler getiriyoruz.

Ataşehir Hakkında:

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bir ilçe. Güneyinde Maltepe, güney batısında Kadıköy, batısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur.

Kadıköy’e bağlı bir semt iken, 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Ataşehir ilçesi 25,84 km²’lik bir alan içinde, 361.621 nüfusa ve toplam 17 mahalleye sahiptir.

1993 yılının başında Emlak Bankası’nın iştirakiyle başlanan “uydu kent” projesi Ataşehir’in temellerini attı. 2005 yılında ise Ağaoğlu, TOKİ, Varyap gibi büyük inşaat şirketlerinin yatırım noktası haline geldi ve 2008 yılında Kadıköy’den koparak belediye statüsü kazandı. Palladium, Optimum, İçerenköy Carrefour ve şu anda yapılmakta olan Brandium Ataşehir gibi birçok alışveriş merkezine sahiptir. Bir başka önemi ise birçok finans merkezinin ve iş plazalarının Ataşehir’de olmasıdır. 2012’nin ocak ayında Fenerbahçe Ülker Uluslararası Spor Kompleksi Batı Ataşehir’de açılmıştır. Aynı zamanda 2012’de inşaatına başlanan Metropol İstanbul projesiyle Ataşehir kısa bir süre sonra Avrupa’nın (Rusya toprakları hariç) en yüksek binasına ev sahipliği yapacaktır ve İstanbul’un tam anlamıyla finans merkezi haline gelecektir. Kısa bir sürede gelişen Ataşehir 2010-2011 arası %19’luk semt değeri artışıyla Bebek, Yeniköy, Emirgan vb. semtleri çok geride bırakmıştır. Ataşehir’de ulaşım ağıda çok gelişmiştir. Anadolu otoyolu ve TEM otoyolunun kesişiminde bulunan Ataşehir’den iki köprüye de ulaşım çok rahattır. Ayrıca Kadıköy’den Ataşehir’e İETT’nin 19E, 19M, 14ŞB, 13, 8A , 8M hatları yolcu taşımaktadır. Üsküdar’a direk minibüs vardır. Bir başka önemi ise Kadıköy-Kartal metrosunun Kozyatağı durağının bir girişinin de Ataşehir’e çıkmasıdır.

Ataşehir doğal çevre olarak da çok gelişmiştir. Bir sürü yeşil parkları, inişli çıkışlı bisiklet parkurları ve piknik alanlarına sahiptir. İlçenin arkasında bulunan 438 metre yüksekliğindeki Kayışdağı Ormanı ise bu ilçeye ayrı bir güzellik katar. Özellikle park yapımına çok önem veren Ataşehir Belediyesi kaldırım ve yolların onarımını da başarıyla yapmaktadır.

Ataşehir Çilingir Servis Hizmetleri

Batı Ataşehir Çilingir Servisi