Acil Çilingir Servisi – 7/24 Hizmet

Mobil: 0530 701 06 30

Tel: 02163614242

 

 

Anahtar Servislerimiz - Çilingir 7/24
Anahtar ve Kilit Markalarımız – Çilingir7/24

 

 

Acil Çilingir İstanbul Anadolu yakasında tüm servis bölgelerine Acil çilingir ve anahtarcı,en kısa sürede mevcut adrese ulaşır.En umulmadık zamanda kapıda kalabilirsiniz.Bunun için numaralarımızı cep telefonunuza kayıt edin,sonrasında çilingir numarası aramayın.Acil Çilingir mobil hizmetimizle trafiğin yoğunluğuna göre ortalama 20 dakikada servis adresine ulaşmaktadır.

Acil Çilingir servisi ile kısa zamanda kapınız açılır.Acil Çilingir Servisi ev,oda,dükkan,mağaza,depo ve arabanızın kapısını en kısa sürede açar ve size kolaylık sağlar.

Kapılarınızın daha güvenli olmasını istiyor musunuz? O zaman size sunacağımız önerileri değerlendirmelisiniz.Kapı ve kilit hakkında ki bilgi birikimimizi sizinle paylaşalım böylece aklınıza takılan soru işaretlerini kaldıralım.Çok yapılan hatalar,kilit ve kilit sistemleri hakkında   sorular sormak ve montaj talebinde bulunmak için irtibata geçin.

Arabanızın anahtarı bozulduğunda,kapıları açılmadığında,kumandanız işlevini yapmadığında,size bu konularda teknik servis sağlamaktayız.Oto kapı açma veya anahtar tamiri için numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Çelik kasanız var ve anahtarı açmıyor ya da anahtar boşa dönüyor,anahtarınızı kaybettiniz ve kasa kilidini değiştirmek istiyorsunuz.Hemen bize ulaşın gün içerisinde yerinde hizmetimizle sorunlarınıza çözüm getirelim.Çelik kasa kilidi değişimi,kasa anahtar kopyalama,kasa açma işleri için bize ulaşın.

Otopark veya garaj kapılarınız da kullandığınız uzaktan kumandalarınızın kopyalama ve çoğaltma işlerini yapıyoruz.Genelde garaj kumanda sorunları,kumanda içindeki devrelerde veya tuş bacaklarında soğuk lehim problemiyle karşılaşılmaktadır.Eğer kumandanın çipinde  bir sıkıntı var ise tamiri mümkün değildir,birebir aynı özelliklerde yeni kumanda ile değiştirilmelidir.Acil durumlarda sorun yaşamamak için bu kumandaların çalıştığından emin olmanızda fayda vardır.İhmal etmemenizi tavsiye ederiz.

Acil Çilingir güvencesiyle kaliteli ve güvenilir işçilikle siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim ilk görevimiz.Yapılan işlerde önceliğimiz bu yöndedir.Siz bizim için değerlisiniz.Umarız bu gibi problemler sizden uzak olur.Acil Çilingir servisine bu gibi durumlarda ulaşmak için yapmanız gereken numaralarımızı tuşlamaktır.

Acil Çilingir Servis Bölgelerimiz:

Altıntepe,Bostancı,Suadiye,Şaşkınbakkal,Caddebostan,Küçükyalı,Fenerbahçe,

Feneryolu,Kazasker,Kozyatağı,İçerenköy,Ataşehir,Soyak Yenişehir,Ümraniye,Maltepe

Acil Çilingir servisi en acil durumlarda size hızlı çilingir hizmeti sunmaktadır.